
Колодка гальм. диск. OPEL CORSA C (F08, F68) передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0774.12
1 222 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. OPEL CORSA C (F08, F68) передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863654
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Girling
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Висота 1 [мм]: 55,5
Габаритна висота 2 [мм]: 52,8
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 131,6
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 16,8
Знак відповідності нормам: E990R-01112/242
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 44
Ширина пакування, см: 158
Довжина пакування, см: 135
Вага, кг: 1.37
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0774.12 |
| Виробник | Remsa |
| Висота внутрішньої накладки | 55.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 131.6 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Tigra, Combo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 222 ₴
