
Колодка гальм. диск. MITSUBISHI GALANT VI (EA_), LANCER передн. (вир-во Remsa)
- Немає в наявності
- Код: 0804.02
1 363 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MITSUBISHI GALANT VI (EA_), LANCER передн. (вир-во Remsa)
Картка: 6900863693
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 144,8
Висота, мм: 55
Товщина, мм: 16
Знак відповідності нормам: E990R-01112/279
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.56
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0804.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 55 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 144.8 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Caliber, Sebring, ASX, Avenger |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 363 ₴
