
Колодка гальм. диск. RENAULT ESPACE III передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0834.20
1 381 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. RENAULT ESPACE III передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863725
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Girling
Довжина, мм: 144,2
Висота, мм: 62,4
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 18
Знак відповідності нормам: E990R-01112/458
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 75
Ширина пакування, см: 145
Довжина пакування, см: 85
Вага, кг: 2.09
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0834.20 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 62.4 мм |
| Довжина | 144.2 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Primastar, Espace |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
- Ціна: 1 381 ₴
