
Колодка гальм. диск. NISSAN MURANO 3.5 4X4 08-, SUZUKI GRAND VITARA 1.6-3.2 05- задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0876.31
913 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. NISSAN MURANO 3.5 4X4 08-, SUZUKI GRAND VITARA 1.6-3.2 05- задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863790
Виробник: Remsa
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 1
Довжина, мм: 105,5
Висота, мм: 39
Товщина, мм: 14
Знак відповідності нормам: E9 90R-01118/551
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 75
Ширина пакування, см: 125
Довжина пакування, см: 85
Вага, кг: 0.77
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0876.31 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 39 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Довжина | 105.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Suzuki, Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Q50, EX, FX, Murano, Juke, 350Z, Ex, Pulsar, Leaf, Teana, Sentra, Qashqai, Grand Vitara, Koleos, X-Trail |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
- Ціна: 913 ₴
