
Колодка гальм. диск. MAZDA 6 (GG, GY) передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0970.02
1 629 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MAZDA 6 (GG, GY) передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863854
Виробник: Remsa
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0970.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 59.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 132 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 629 ₴
