
Колодка гальм. диск. PEUGEOT 407, 407 SW передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1102.04
1 533 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. PEUGEOT 407, 407 SW передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863954
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Lucas II
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 4
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 365
Довжина, мм: 131,4
Висота, мм: 66,8
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 19,5
Знак відповідності нормам: E990R-01112/969
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 150
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.8
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1102.04 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 66.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 131.4 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 407 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
- Ціна: 1 533 ₴
