
Колодка гальм. диск. FORD MONDEO задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1149.10
1 121 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. FORD MONDEO задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863998
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Bosch
Товщина 1 [мм]: 16,7
Товщина 2 [мм]: 17,5
Довжина, мм: 101,8
Висота, мм: 50,6
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Знак відповідності нормам: E990R-01118/1365
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1149.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 50.6 мм |
| Довжина | 101.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BYD, Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo, M6, S6 |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
- Ціна: 1 121 ₴
