
Гальмівнi колодки (вир-во Remsa)
- Немає в наявності
- Код: 1248.02
1 402 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гальмівнi колодки (вир-во Remsa)
Картка: 6900864093
Виробник: Remsa
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Габаритна висота 2 [мм]: 64,7
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 215
УКТВЭД: 8708309198
Довжина, мм: 155,2
Висота, мм: 59,4
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина, мм: 18,8
Знак відповідності нормам: E990R-01112/1676
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 60
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 220
Вага, кг: 1.9
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1248.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 59.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 155.2 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo |
| Товщина | 18.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 402 ₴
