
Колодка гальм. диск. DODGE NITRO 2.8CRD 07,JEEP CHEROKEE 2.8CRD 08 передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1259.02
2 175 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. DODGE NITRO 2.8CRD 07,JEEP CHEROKEE 2.8CRD 08 передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900864107
Виробник: Remsa
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 146,5
Висота, мм: 64
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 17,6
Знак відповідності нормам: E990R-01112/2135
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 75
Ширина пакування, см: 150
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.85
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1259.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 64 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 146.5 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Journey, Freemont, Compass, Nitro, Cherokee, Grand Voyager, Wrangler |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 2 175 ₴
