
Колодка гальм. диск. KIA CARENS задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1303.02
1 134 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. KIA CARENS задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900864150
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Sumitomo
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 100,6
Висота, мм: 44
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 15,6
Знак відповідності нормам: E9 90R-01118/2233
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 60
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 0.87
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1303.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 44 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Довжина | 100.6 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | ix35, Carens |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 134 ₴
