
Колодка гальм. диск. AUDI A8 11/09 - задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1343.20
1 391 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. AUDI A8 11/09 - задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900864175
Виробник: Remsa
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Висота 1 [мм]: 60
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 295
Довжина, мм: 116,4
Висота, мм: 58,8
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 17,3
Знак відповідності нормам: E990R-01118/2358
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 75
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.39
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1343.20 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 58.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 116.4 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 391 ₴
