
Колодка гальм. диск. LANDROVER DISCOVERY 09 -, RANGE ROVER 06 - передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1409.10
1 316 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. LANDROVER DISCOVERY 09 -, RANGE ROVER 06 - передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900864245
Виробник: Remsa
Гальмівна система: LUCAS
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Довжина, мм: 192,6
Висота, мм: 72,2
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 18,7
Знак відповідності нормам: E990R-01112/2730
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 130
Довжина пакування, см: 200
Вага, кг: 3.05
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1409.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 72.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 192.6 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Discovery, Range Rover Sport |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.7 мм |
- Ціна: 1 316 ₴
