
Колодка гальм. диск. VW T4 задн. (вир-во LPR)
- Немає в наявності
- Код: 05P616
688 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. VW T4 задн. (вир-во LPR)
Картка: 6900870195
Виробник: LPR
Гальмівна система: TRW
Висота, мм: 57,3
Ширина, мм: 95
Товщина, мм: 17
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 70
Вага, кг: 0.6
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P616 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 57.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 688 ₴
