
Колодка гальм. диск. HONDA CR-V передн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 28 035
1 583 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HONDA CR-V передн. (вир-во BREMBO)
Картка: 6900891090
Виробник: BREMBO
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 23870
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Висота, мм: 57
Ширина, мм: 142
Товщина, мм: 17
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 160
Вага, кг: 1.73
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 28 035 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, CR-V |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 142 мм |
- Ціна: 1 583 ₴
