
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER передн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1696
2 471 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER передн. (вир-во TRW)
Картка: 69352135
Виробник: TRW
Обмеження виробника: BREMBO
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота, мм: 73,5
Ширина, мм: 169,1
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Товщина, мм: 20,8
Знак відповідності нормам: E9 90R - 01107/1673
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 110
Ширина пакування, см: 110
Довжина пакування, см: 200
Вага, кг: 2.96
Об'ємна вага: 0.81
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1696 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 73.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter, Sprinter |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.8 мм |
| Ширина | 169.1 мм |
- Ціна: 2 471 ₴
