
Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO передн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1402
1 364 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
датчик зносу в комплекті
Картка: 6935509
Виробник: TRW
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1402 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 47.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Kubistar |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 130.8 мм |
- Ціна: 1 364 ₴
