
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS (W202), CLK (C208) передн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1205
2 178 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS (W202), CLK (C208) передн. (вир-во TRW)
Картка: 733528
Виробник: TRW
Обмеження виробника: ATE
Довжина 1 [мм]: 150,1
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 66,3
Довжина 2 [мм]: 151,5
Габаритна висота 2 [мм]: 60
Товщина, мм: 19,5
Знак відповідності нормам: E1 90R 01024/163
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 120
Вага, кг: 1.8
Об'ємна вага: 0.54
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1205 |
| Виробник | TRW |
| Висота внутрішньої накладки | 66.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.5 мм |
- Ціна: 2 178 ₴
