
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS (W203) передн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1413
1 722 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS (W203) передн. (вир-во TRW)
Картка: 733539
Виробник: TRW
Обмеження виробника: TRW
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 62,1
Габаритна висота 2 [мм]: 69,8
Ширина, мм: 131,1
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Товщина, мм: 19,5
Знак відповідності нормам: E9 90R 01705/048
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 160
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.7
Об'ємна вага: 0.34
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1413 |
| Виробник | TRW |
| Висота внутрішньої накладки | 62.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, CLC-Class |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 131.1 мм |
- Ціна: 1 722 ₴
