
Колодка гальм. диск. OPEL ASCONA C, CORSA A передн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB199
930 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. OPEL ASCONA C, CORSA A передн. (вир-во TRW)
Картка: 893514
Виробник: TRW
Обмеження виробника: DELCO
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота, мм: 59
Ширина, мм: 100
Товщина, мм: 15,5
Знак відповідності нормам: E1 90R 01024/362
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 81
Ширина пакування, см: 110
Довжина пакування, см: 88
Вага, кг: 1.25
Об'ємна вага: 0.23
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB199 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Kadett, Elan, Astra, Omega, Vectra, Ascona, Manta |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 930 ₴
