
Колодка гальм. диск. HYUNDAI SANTA FE SM GRANDEUR 2.5,2.7,3.0 передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 424 729
1 310 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HYUNDAI SANTA FE SM GRANDEUR 2.5,2.7,3.0 передн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900271253
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Обмеження виробника: Mando System
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 23569
№ артикула рекомендованого приладдя: SELECTIVE
Висота, мм: 58
Ширина, мм: 149,2
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 17
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 150
Довжина пакування, см: 100
Вага, кг: 2.6
Об'ємна вага: 0.4
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 729 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 58 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Rexton, Highway, H 1, Actyon, H-1 / Starex, Kyron |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 149.2 мм |
- Ціна: 1 310 ₴
