
Колодка гальм. диск. HYUNDAI ELANTRA, SANTA FE, TUCSON, KIA MAGENTIS задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 417
1 136 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HYUNDAI ELANTRA, SANTA FE, TUCSON, KIA MAGENTIS задн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900653418
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 23543
Висота, мм: 40,9
Ширина, мм: 98,7
Додаткова інформація 2: з посібником з монтажу
Товщина, мм: 15
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 100
Довжина пакування, см: 135
Вага, кг: 0.78
Об'ємна вага: 0.24
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 417 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 40.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Getz, Tucson, Opirus, Sonata, Elantra |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 98.7 мм |
- Ціна: 1 136 ₴
