
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER задн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1699
2 157 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER задн. (вир-во TRW)
Картка: 6900328450
Виробник: TRW
Обмеження виробника: BOSCH
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота, мм: 78,1
Ширина, мм: 165,0
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Товщина, мм: 20,5
Знак відповідності нормам: E9 90R - 01120/1675
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 110
Ширина пакування, см: 110
Довжина пакування, см: 190
Вага, кг: 2.46
Об'ємна вага: 0.77
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1699 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 78.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.5 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 2 157 ₴
