
Фільтр повітряний (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADG02207
332 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Blue Print)
Картка: 96001140128
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG02207 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Opel, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Frontera, A4, Passat, Omega, Superb, A6, A8 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 212 мм |
- Ціна: 332 ₴

