
Фільтр повітряний BMW (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX818
1 246 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 931105
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX818 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 498 мм |
| Довжина | 147.8 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, Range Rover, 7-Series, #3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 246 ₴


