
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX823
968 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6911408
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX823 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 381 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Rover, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | X3, Freelander, 3, 75, #3, D3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 3, 75, D3, Freelander, X3 |
- Ціна: 968 ₴

