
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C3087/2
499 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910996060
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3087/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 382 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Citroen, Peugeot, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 107, C2, 307, Fusion, 207, Nemo, 206, Xsara, Fiesta, C1, C3, 1007 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 499 ₴

