
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C37153/1
1 045 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993219
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 37 153/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 364 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | New Beetle, Golf, Leon, TT, Octavia, A3, Bora, Toledo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 1 045 ₴
