
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C35005
1 856 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993211
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C35005 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, CLS, S-Class, SLC |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 176 мм |
- Ціна: 1 856 ₴

