
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C30005
965 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993193
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C30005 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf, Formentor, Passat, Leon, Ibiza, Tiguan, Caddy, Superb, Touran, Octavia, Q3, A3, TT |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 177 мм |
- Ціна: 965 ₴

