
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C25115
696 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993166
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C25115 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 247 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Fluence, Scenic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 193 мм |
- Ціна: 696 ₴

