
Фільтр повітряний (вир-во KOLBENSCHMIDT)
- Немає в наявності
- Код: 50013608
322 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во KOLBENSCHMIDT)
Картка: 6910945879
Виробник: KOLBENSCHMIDT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50013608 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf, Yeti, Touran, Caddy, Jetta, Beetle, Q3, Eos, Passat, Leon, A3, Alhambra, Scirocco, TT, Octavia, Altea, Toledo, Superb, Tiguan |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 136 мм |
- Ціна: 322 ₴
