
Фільтр повітряний Citroen, Peugeot (вир-во KOLBENSCHMIDT)
- Немає в наявності
- Код: 50013190
377 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Citroen, Peugeot (вир-во KOLBENSCHMIDT)
Картка: 6910929032
Виробник: KOLBENSCHMIDT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50013190 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 324 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Lancia, Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Scudo, Xantia, 106, BX, C5, 607, ZX, Zeta, Ulysse, 406, 405, Jumpy, Expert |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |
- Ціна: 377 ₴

