
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C30163
883 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910411361
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C30163 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 296 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Primastar, Vivaro |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 282 мм |
- Ціна: 883 ₴

