
Фільтр повітряний JEEP PATRIOT 2.4 06-, DODGE CALIBER 1.8, 2.4 06- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX4423
877 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний JEEP PATRIOT 2.4 06-, DODGE CALIBER 1.8, 2.4 06- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69101365899
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4423 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 327 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 169 мм |
- Ціна: 877 ₴
