
Фільтр повітряний John Deere C946/2(MANN)
- Немає в наявності
- Код: C946/2
793 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний John Deere C946/2(MANN)
Картка: 69101293154
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C946/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 186 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | D-Truck |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 793 ₴
