
Фільтр повітряний AUDI A6 2.5TDI 97- (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.109.00
509 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI A6 2.5TDI 97- (вир-во UFI)
Картка: 69101287860
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.109.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, Passat |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 213 мм |
- Ціна: 509 ₴

