
Фільтр повітряний DAEWOO LANOS 97- (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.102.00
279 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний DAEWOO LANOS 97- (вир-во UFI)
Картка: 69101287769
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.102.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ, Chery |
| Сумісність з моделлю | Kimo, Lanos |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
- Ціна: 279 ₴

