
Фільтр повітряний BMW 1, 3 2.0-4.0 I xDrive 15- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX3424
1 315 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW 1, 3 2.0-4.0 I xDrive 15- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69101270980
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX3424 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 51.3 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 262 мм |
- Ціна: 1 315 ₴

