
Фільтр повітряний HYUNDAI I30 1.4, 1.6 CRDI 16-, ELANTRA III 2.0 15- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1533L
529 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI I30 1.4, 1.6 CRDI 16-, ELANTRA III 2.0 15- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267983
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1533L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, I30, Elantra, Ceed, i30 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 162 мм |
- Ціна: 529 ₴

