
Фільтр повітряний FIAT 500, DOBLO, PANDA II, III 1.3 D 10- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1124L
443 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FIAT 500, DOBLO, PANDA II, III 1.3 D 10- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267957
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1124L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 357 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Citroen, Peugeot, Opel, Ford, Alfa Romeo, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo, MiTo, Nemo, 500l, Combo, Grande Punto, Doblo, Linea, Punto, Fiorino, Ypsilon, 500, 500 C |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 131 мм |
- Ціна: 443 ₴

