
Фільтр повітряний FIAT 500L, 500X, DOBLO 1.3 Multijet 14- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C34008
813 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FIAT 500L, 500X, DOBLO 1.3 Multijet 14- (вир-во MANN)
Картка: 69101258650
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C34008 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 349 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Opel, Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Nemo, 500l, Combo, Doblo, Fiorino, 500x |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |
- Ціна: 813 ₴

