
Фільтр повітряний BMW X5, X6 3.0 SD 07-10, 3.5 D, DX 08- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1064L
1 083 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW X5, X6 3.0 SD 07-10, 3.5 D, DX 08- (вир-во HENGST)
Картка: 69101169215
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1064L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 324 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 256 мм |
- Ціна: 1 083 ₴

