
Фільтр повітряний FIAT 500L 1.4, 1.6 D Multijet 13- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E532L
541 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FIAT 500L 1.4, 1.6 D Multijet 13- (вир-во HENGST)
Картка: 69101167416
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E532L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 224 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500l |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 142 мм |
- Ціна: 541 ₴

