
Фільтр повітряний HONDA CIVIC VIII 1.4 DSI, 1.8i VTEC 06- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1177L
547 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA CIVIC VIII 1.4 DSI, 1.8i VTEC 06- (вир-во HENGST)
Картка: 69101167403
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1177L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, FR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 195 мм |
- Ціна: 547 ₴

