
Фільтр повітряний BMW X3 1.8-2.8 11- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1081L
803 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW X3 1.8-2.8 11- (вир-во HENGST)
Картка: 69101167401
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1081L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 258 мм |
- Ціна: 803 ₴

