
Фільтр повітряний BMW X3, X5 1.8-4.0 diesel 08-(вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1073L
1 759 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW X3, X5 1.8-4.0 diesel 08-(вир-во HENGST)
Картка: 69101167395
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1073L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 353 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X6, X3, X5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 279 мм |
- Ціна: 1 759 ₴

