
Фільтр повітряний FORD TRANSIT 2.2 TDCi 11-(вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1089L
556 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD TRANSIT 2.2 TDCi 11-(вир-во HENGST)
Картка: 69101167394
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1089L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 342 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit Custom, Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 301 мм |
- Ціна: 556 ₴

