
Фільтр повітряний HYUNDAI SONATA VII, KIA OPTIMA IV 2.0-2.4 15- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX4432
802 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI SONATA VII, KIA OPTIMA IV 2.0-2.4 15- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69101133681
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX4432 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 39.5 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Optima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 201 мм |
- Ціна: 802 ₴

