
Фільтр повітряний HONDA ACCORD 2.0-2.4 03- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C3434
699 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA ACCORD 2.0-2.4 03- (вир-во MANN)
Картка: 69101129794
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3434 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 341 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 147 мм |
- Ціна: 699 ₴


