
Фільтр повітряний CHEVROLET CAPTIVA 2.0-2.2 D 11- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX3298
1 363 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHEVROLET CAPTIVA 2.0-2.2 D 11- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69101055332
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3298 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 229 мм |
- Ціна: 1 363 ₴
